Megoldásra vár

Koszorúslány u. Villanyoszlop ajtó hiányzik

A Koszorúslány utcában a Budapest One irodaház garázsának bejáratánál a villanyoszlop ajtaja hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2

Hozzászólások

  • Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú, a Budapest One Irodaház kezelésébe tartozhat.

    Engedj...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap jártam arra, van egy ilyen gyorskötözős ideiglenes ajtó rajta.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük, bejelentésüket megkaptuk. Tájékoztatom, hogy a jelzett címet ellenőriztük, ideiglenes intézkedést megtettük, ajtó rögzítésre került. A végleges helyreállítás, alvállalko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét a kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bornemissza utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs fény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére