Megoldott

Hűtőszekrény az utcán

Két elhagyott, kibelezett hűtő és mellette gyűlő szemétkupac a Sobieski utcában.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Sobieski János u. 40

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kotek Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon elszállították, nincs már az utcán.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Kotek Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ágy matrac a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Avartenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gönczy Pál utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére