Válaszra vár

Sötét lámpa

A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és/vagy fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban:
"Tegnap este se világított, meg előtte se. Ugyanarról a lámpáról beszélünk?" lsd. csatolt kép
-----------------------------
FRISSÍTÉS 2021.10.15:

Tegnap este nem világított.

---

Kiégett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ógyalla tér 91

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és/vagy fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban: "Tegnap este se világított, meg előtte se. Ugyanarról a lámpáról beszélünk?" ----------------------------- FRISSÍTÉS 2021.10.15: Tegnap este nem világított. --- Kiégett"-ról "A bejelentőnktől az alábbi plusz információk ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.15: Tegnap este nem világított. --- Kiégett"-ról "A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és/vagy fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban: "Tegnap este se világított, meg előtte se. Ugyanarról a lámpáról beszélünk?" ----------------------------- FRISSÍTÉS 2021.10.15: Tegnap este nem világít...

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este se világított, meg előtte se. Ugyanarról a lámpáról beszélünk?
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.10.20.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabeje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy nem jó hetek óta az Android BDK App.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiégett"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.15: Tegnap este nem világított. --- Kiégett"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni mert ez továbbra sem világít
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este nem világított.
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.10.13.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabeje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Izsó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett kandeláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére