Megoldott

Veszélyes, mert fedél nélküli elzárócsap!

Már párszor szóvá és fényképpé lett téve....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jeleztem, hogy "2015. augusztus 3. óta állt fedetlenül: végre sikerült befedni! "...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva (márc. 26.-i jelentés!)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    2015. augusztus 3. óta állt fedetlenül: végre sikerült befedni!
    Köszönet a bokájukat ki nem törtek nevében!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük levelét. A kérdéses terület a fotó alapján a Fővárosi Vízművek Zrt. illetékességébe tartozik. Kérjük, hogy a bejelentést az említett szervezethez legyenek szívesek továbbítani...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    501. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Rozsdaboglya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos László
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcanév táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Erdész József utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére