Megoldott

Leesni készülő utcanévtábla

Kérem, szereljék vissza az utcanévtáblát.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Szabó Ervin u. 40

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
    Köszönjük.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült kosárlabda palánk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szenes Iván tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére