Megoldott

Hiányos fedlap

Anonim Járókelő

Csepelen, a Széchenyi István utca Kossuth Lajos utcai végén (a régi buszemgálló területén) van egy teljesen kikopott MATÁV feliratú fedlap, mely felbukásveszélyes. Kérjük a tisztelt illetékest, a fedlap javításásra/cseréjére! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Görgey Artúr tér 1

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Görgey Artúr tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bimbó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére