Megoldott

Buszmegálló graffiti

Anonim Járókelő

A buszmegállóban a beálló oldalán graffiti van.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 214

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelntő!

    Munkatársaink eltávolították a graffitit!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Firkás váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Pesterzsébet, Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti díszeleg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Radics Levente
    Illetékes: JCDecaux
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére