Megerősítésre vár

Felgyűrődött széttört járda a Tárogató út elején

FRISSÍTÉS: 2022.03.31.
Bejelentő visszajelzése:
"nem javították még"
---------------------
Kérem a felgyűrődött, hatalmas buckákkal tarkított, repedezett járda javítását a Tárogató út elején.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 5

Hozzászólások

  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A műszaki osztály válasza a következő: felvettük a felújítási listára.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    nem javították még
  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A műszaki osztály válasza a következő:
    Felmérését követően felvesszük a felújítási listára.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a felgyűrődött, hatalmas buckákkal tarkított, repedezett járda javítását a Tárogató út elején."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.31. Bejelentő visszajelzése: "nem javították még" --------------------- Kérem a felgyűrődött, hatalmas buckákkal tarkított, repedezett járda javítását a Tárogató út elején."-ra.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    nem javították még
  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A műszaki osztály válasza a következő: Már rajta van a javítandó listán, de sajnos idén már nem valószínű, hogy elkészül.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fehér Samu
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ezredes utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    korlátozott járdahasználat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Széttört járda a Tárogatón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére