Megoldásra vár

Forgalomból kivont roncsautó foglalja a parkolót

Már hónapok óta áll mozdulatlanul, az amúgy is parkoló hiányos lakótelepen egy lejárt műszakis, forgalomból réges-rég hatóságilag kivont Suzuki. Állapotát tekintve is nyilvánvalóan egy "bontószökevény".

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Futórózsa u. 75

Hozzászólások

  • Szabó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    20022.01.30 - és még semmi változás! Még csak egy figyelmeztetést, felszólítást se látni rajta! Ugyan, milyen intézkedés történt? Megnézték, hogy nem fújta-e el a szél onan?
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még, vihető lenne, de nincs rá szándék
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    intézkedés megtörtént.

    közter
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A rendszáma alapján szállítható lenne (veszélyhelyzeten kívül járt le, ki is van vonva), de itt nem szoktak a rendszámosokkal foglalkozni.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gábor!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentést kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem vá...
  • Szabó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne már, ha ezt a roncsot elvinné innen végre valaki - amúgy sincs esténként elég szabad parkolóhely a környéken...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Reanault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vágás utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Róbert
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Állás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére