Megoldott

sérült játszótéri elem

A Béke téri játszótér homokozója peremén lévő védő fadarab leesett, néhány meglazult.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 32

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése szerint a Béke téri játszótér homokozója peremét a Közszolgáltató Zrt. kijavította.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.
    tisztelettel
    _____________________________________
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tökèletes hely 1 sor fànak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vélhetően kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó növények, fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Gyöngyösi sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére