Megoldott

Rendszám nélküli Fiat

Rendszám nélküli Fiat a várakozni tilosban.
Intézkedést megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Csokonai u. 14

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon elszállították.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott jármű a Rákóczi téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott fehér / Tört fehér Lancia ypsilon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül áll az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére