Megoldatlan

Takarásban lévő tábla

A főút vége táblára rálógnak az ágak

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 26

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090983 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére