Megoldott

Kiégett közvilágítás

FRISSÍTÉS 2022.02.12.:

Nincsen változás.

——————————

FRISSÍTÉS: 2021.11.08.
BKK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett világítótest a XII. kerület területén található. A megoldás érdekében, kérjük, a kerületi önkormányzatot keressék."

---------------------------------------------------------

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A XII. ker. Költő u. elején sötét van a fogaskerekű utáni lépcsősornál: a fákkal benőtt közvilágítási elem kiégett. Kérjük a javítását, a jobb fényviszonyok megteremtése érdekében pedig lombritkítást, hogy a járdáig is elérjen a fény!
Egyúttal köszönjük szépen az előtte lévő világítási elem nemrégi javítását!

Köszönettel és üdvözlettel

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Költő u. 1b

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a képen talán jobban látszik, hogy az érintett lámpa mélyen a növényzet közepén van, az oszlopot is benőtte a gaz és a fák is kitakarják. A lépcsősor esti biztonságos használatához viszont segíte...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.08. BKK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett világítótest a XII. kerület területén található. A megoldás érdekében, kérjük, a kerületi önkormányzatot keressék." --------------------------------------------------------- Tisztelt Hölgyem/Uram! A XII. ker. Költő u. elején sötét van a fogaskerekű...

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Infó: a hiba nem lett kijavítva.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A bejelentést 11.08.-án kaptuk meg és aznap továbbítottuk a BDK részére
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Hölgyem/Uram! A XII. ker. Költő u. elején sötét van a fogaskerekű utáni lépcsősornál: a fákkal benőtt közvilágítási elem kiégett. Kérjük a javítását, a jobb fényviszonyok megteremtése érdekében pedig lombritkítást, hogy a járdáig is elérjen a fény! Egyúttal köszönjük szépen az előtte lévő vi...

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0028557-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00090971

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését Tájékoztatjuk, hogy a jelzett világítótest a XII. kerület terü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére