Megerősítésre vár

Járdára belógó ágak

Ferenc tér 12, 13 előtti fák ágai a járdára belógnak. Kérném a fák felnyírását.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc tér 12

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest, IX. ker. Ferenc tér 12. előtt lévő fák metszését a gyalogos űrszelvény biztosítása miatt megrendeltük a zöldterületek fenntartását végző közszolgáltatótól.
    A munkák k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Facsonk/üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére