Megoldott

Csikkek a virág agyásban

A Frangepán utca 7es számú ház előtti virág ágyas gyakorlatilag csikk tartonak van használva. Nagyon romboló a kornyezetre es esztetikailag is igénytelen. Kérem szíves intézkedésuket. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Frangepán u. 7

Hozzászólások

  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Már növények és hamutartó is van.
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért nem raknak ki, mert nincs 10 ezer forintjuk egy kültéri csikktartóra, illetve azzal foglalkozni kell. Sőt szerintem még büszkék is magukra, hogy ők nem a földre dobják. :)
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi vagyok, meddig lesz ilyen... Azt nem értem, hogy ha oda járnak ki dohányozni az épületből, miért nem tudnak egy csikktartós szemetest kirakni?
  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltakarították.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű. Milyen kultúrlénynek kell lenni ehhez?
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Balogh Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladèk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karton és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karton / építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére