Megoldott

Így felesleges fatámasz

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090870 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090870 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kérjük, hogy a XIV. kerület Fogarasi úti megdőlt támrudakra vonatkozó 90870.
    számú bejelentést - illetékességből - Budapest Főváros Főpolgármesteri
    Hivatal Városigazgatóság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére