Megoldott

Az Attila utca Fésűs utca Kereszteződésben nem világít a lámpa

A harmadik kerület (Csillaghegy) Attila utca és Fésűs utca kereszteződésében nem világít a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Attila u. 14a

Hozzászólások

  • Láng István hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, valóban megjavították a világítást. ????
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Láng István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott szerelődoboz - újra!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Nem világító lámpa - megint

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nem világító lámpák - megint

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére