Megoldott

Vérmező úton elromlott a közvilágítás

A Vérmező út Vérmező felé eső részén és a villamos alagúton a Széll Kálmán tér felé vezető járdán elromlott a közvilágítás.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Vérmező út 16

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt javították!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük, bejelentésüket megkaptuk. Tájékoztatom, hogy a jelzett címet ellenőriztük, ideiglenes intézkedést megtettük. A végleges helyreállítás , közvilágítási kábel javítása al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs vilàgítàs!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Weigner Katalin
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lisznyai utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bedőlt kandeláber

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ilu István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Gellért rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villanyoszlop fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nyíri Borbála
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére