Megoldásra vár

Életveszélyes félig letört faág kivágása

FRISSÍTÉS 2021.10.08. Főkert válasza:
"A jelzett fa nincs Társaságunk fenntartásában. Magáningatlanról lóg ki."
-------------------
Budapest 15. kerületében a Kolozsvár utca 4/a számú ház bejárata előtt fővárosi közterületen az alábbi képen látható hatalmas fa ága félig letört.
Egy kisebb vihar is letörheti, ami életveszélyes az arra járó emberek számára.
Ugyanazen fa ágai teljesen rálógnak az áram kábelekre, ami szintén életveszélyes.
Kérem mielőbbi SOS intézkedésüket a faág levágásával kapcsolatban.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Kolozsvár u. 4a

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D7CB17
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest 15. kerületében a Kolozsvár utca 4/a számú ház bejárata előtt fővárosi közterületen az alábbi képen látható hatalmas fa ága félig letört. Egy kisebb vihar is letörheti, ami életveszélyes az arra járó emberek számára. Ugyanazen fa ágai teljesen rálógnak az áram kábelekre, ami szintén életveszélyes. K...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090817 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elcsatolt magánparkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére