Megoldásra vár

Sötét lámpák

2 is kiégett egymás mellett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Torontál u. 56

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettük és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Mégsem, még nincs cserélve, odébb voltam az utcában, elnéztem, sorry.
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Világítanak
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett kandeláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére