Válaszra vár

Gazos zöldterület

FRISSÍTÉS 2021.11.26.: Bejelentő visszajelzése:
Tisztel Aljegyző Asszony!

Az első képen látható kb. 2 m2-es három szög terület tényleg kitisztításra került, a mai napon én is észrevettem. De a mellette lévő nagyobb zöld szigetek továbbra is úgy, gazosak maradtak. Főként a 2. és 5. képen láthatóan. A bejelentés óta persze ma már a bálványfák lehullajtották a levelüket (2. kép), a közel méteres gaz pedig szárad össze (5. kép).

Üdvözlettel:
Tibor

---

Gazos zöldszigetek, bálványfákkal

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 73/A

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Gazos zöldszigetek, bálványfákkal"-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.26.: Bejelentő visszajelzése: Tisztel Aljegyző Asszony! Az első képen látható kb. 2 m2-es három szög terület tényleg kitisztításra került, a mai napon én is észrevettem. De a mellette lévő nagyobb zöld szigetek továbbra is úgy, gazosak maradtak. Fők...

  • Járókelő Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg. Lásd lenti válaszomat.
  • Járókelő Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztel Aljegyző Asszony!

    Az első képen látható kb. 2 m2-es három szög terület tényleg kitisztításra került, a mai napon én is észrevettem. De a mellette lévő nagyobb zöld szigetek továbbra is úgy, g...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett területen 2021. november 19-én kigyomláltuk és kitakarítottuk a területet.
    Köszönöm, hogy segítette munkánkat.

    tisztelettel

    ________________________________
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tökèletes hely 1 sor fànak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vélhetően kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó növények, fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Gyöngyösi sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére