Megoldásra vár

Keleti Károly utca állapota

A Keleti Károly utca járdáján több hónapos mocsok és festék foltok vannak. Az útfelületen a térkő több helyen kimozdult

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Keleti Károly u. 34

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdához tartozó ingatlan tulajdonosai fel lettek szólítva a járdatakarítási kötelezettségük teljesítésére.

    Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII. 1.) sz. önkormányzati
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére