Megoldott

Ismét sötét a Mária Terézia utca

Augusztusban már előfordult, most ismét előállt ugyanaz a hiba: Nem világítanak a lámpák a 22. kerületi Mária Terézia utca egy szakaszán (Tóth József utcától a Donszky Árpád utcáig).
Kérjük újra javítsák a hibát!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Mária Terézia u. 66

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották, ismét teljes a közvilágítás, lezárható az ügy, köszönöm!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük, bejelentésüket megkaptuk. Tájékoztatom, hogy a jelzett címet ellenőriztük, ideiglenes intézkedést megtettük, a lámpatestek üzemelnek. A végleges helyreállítás , közvilág
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére