Megoldásra vár

Hol van a közterület felügyelet?

Anonim Járókelő

Nagyon durva a helyzet már.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem József tér

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza a következő:
    Tisztelt Bejelentő! Városrendészeink rendszeresen ellenőrzik a bejelentésben szereplő területet. pl. a mostani hétvégén (10.09-10.) 66 db távolléti helyszíni bírs...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát az biztos, hogy nem itt, a képet elnézve.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    tilosban parkolas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Balesetveszélyes kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére