Megoldott

Utcai lámpa

Nem világít rendesen a képen lévő, jelzett helyen található utcai lámpa, maximum időnként pislog.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 45

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Czirják Rachel hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, a lámpa most már működik rendesen!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Czirják Rachel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét a kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bornemissza utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs fény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére