Megoldott

Nem világító lámpa

Kb. 1 hete kiégett a Zsélyi Aladár utca - Hunyadvár utca sarkán álló lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hunyadvár u. 13

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fènyforrás nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ugró Gyula sor (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Előfordult 2 lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Torma Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére