Megoldásra vár

Kaotikus parkolás

Anonim Járókelő

A szemlőhegyi barlang melletti Felső Zöldmáli úti (régi)parkoló sajnos elég kaotikus, mivel minden autó más irányban parkol. Ezzel is leszűkítve a parkolás lehetőségét más autósoknak is néha.
Szeretném javasolni a parkoló helyek megjelölésének felfestését, menetirannyal ellentétben ezzel is elősegítve a biztonságos ki és be állást a forgalomból.
Köszönettel,
Egy közeli lakó aki hálás lenne ha megfontolnak a problémát és az ötletet.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Felső Zöldmáli út 5a

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Felmérjük a lehetőségeket, de ebben az évben beavatkozást már nem tudunk végeztetni. A parkoló nem kizárólag közterületen helyezkedik el, hanem nagyobbik része már a Szemlőhegyi...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    tilosban parkolas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére