Megoldott

Törött fa a Palotanegyedben

Tisztelt Ügyintéző! A VIII. kerületi Reviczky utcában a Pázmány Péter katolikus Egyetem mellett az egyik fát furcsán eltörhették. Kérem vizsgálják meg a sérült fát. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Reviczky u. 6

Hozzászólások

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szupergyors! Köszönjük!
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    Az ágat eltávolítottuk.

    Üdvözlettel: JGK Zrt.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Funkció nélküli fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére