Válaszra vár

Széteső szökőkút

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajda Péter u. 2

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött virágláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acs Judit
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Padok a Losonci téri játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött fa a Palotanegyedben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pataky Szabolcs
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Reviczky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére