Megoldott

Betört üveg

Tisztelt Illetékes!
A villamosmegálló várojának üvege betört, és így csupa szilánk minden.
Kérem javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenvölgy-Péterhegy

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. István
    Illetékes: JCDecaux
    Regős köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett a retinám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: JCDecaux
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére