Válaszra vár

Benőtték a fák a díszrácsot az Andrássy úton

Anonim Járókelő

Benőtték az öregebb fák a díszrácsot az Andrássy úton. A díszrácsokat inkább a fiatal vékony törzsű fákhoz lenne érdemes áthelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 17

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Opera és az Erzsébet tér közötti szakaszon vannak ilyen fák.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Levél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Károly Kasza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Tönkretett gyep az Andrássyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére