Válaszra vár

Nem világít

FRISSÍTÉS 2021.10.19.
A bejelentő kommentje:

Hát ez továbbra sem világít.

----
Nem világít a sarkon a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/d

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a lámpa a parkolóban van. Elképzelhető, hogy a kerülethez tartozik.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem világít a sarkon a lámpa."-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.19. A bejelentő kommentje: Hát ez továbbra sem világít. ---- Nem világít a sarkon a lámpa."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez továbbra sem világít.
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Itt is kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Volán utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett a patak parton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére