Megoldott

Kiégett a patak parton

Kiégett egy lámpa a patak parton.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 109

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Itt is kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Volán utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett kandeláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére