Válaszra vár

Parlagfű és társai

FRISSÍTÉS 2021.10.08.:

A bejelentő visszajelzése:
"Tisztelt Járókelő! Csak ismételni tudom a pár nappal korábbi kommentem. Kérem az ügy újbóli bejelentését, ugyanis semmiféle munkavégzés nem történt. A szervízút Rézöntő és Török utca közötti szakasza, a HÉV sínek oldalán végig gazos. Milyen alapon várja el az önkormányzat a lakosságtól, hogy a házuk előtt tegyenek rendet, ha ők sem végzik el és még be is hazudják, hogy elvégezték? Üzenem Szabó Attila úrnak, hogy fáradjon ki helyszíni szemlére, mert valószínűleg őt is félrevezetik."

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.07.:

A XXIII. kerület válasza:
"A JAROKELO-BUDAPEST-00090592 ügyszámú bejelentést elhárítottuk."

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.06.:

A bejelentő visszjelzése:
"Kérem az ügy újbóli bejelentését, ugyanis semmiféle munkavégzés nem történt. A szervízút Rézöntő és török utca közötti szakasza, a HÉV sínek oldalán végig gazos. Szinte már erdőnek minősül. Milyen alapon várja el az önkormányzat a lakosságtól, hogy a házuk előtt tegyenek rendet, ha ők sem végzik el és még be is hazudják, hogy elvégezték?"

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.05.:

A XXIII. kerület válasza:
"A JAROKELO-BUDAPEST-00090592 bejelentést megoldottuk."

-----

A Grassalkovich út szervízútja mentén időszerű lenne e tartós gyomirtással egybekötött kaszálás. Ezen kívül a járdák mentén is, főleg ahol a lakó nem törődik vele vagy nem lakott az ingatlan.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Grassalkovich út 27

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: 2021.10.06. Bejelentő visszjelzése: "Kérem az ügy újbóli bejelentését, ugyanis semmiféle munkavégzés nem történt. A szervízút Rézöntő és török utca közötti szakasza, a HÉV sínek oldalán végig gazos. Szinte már erdőnek minősül. Milyen alapon várja el az önkormányzat a lakosságtól, hogy a házu...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő! Csak ismételni tudom a pár nappal korábbi kommentem. Kérem az ügy újbóli bejelentését, ugyanis semmiféle munkavégzés nem történt. A szervízút Rézöntő és Török utca közötti szakasza,...
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00090592 ügyszámú bejelentést elhárítottuk.

    Üdvözlettel

    Szabó Attila

    műszaki ügyintéző
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Grassalkovich út szervízútja mentén időszerű lenne e tartós gyomirtással egybekötött kaszálás. Ezen kívül a járdák mentén is, főleg ahol a lakó nem törődik vele vagy nem lakott az ingatlan."-ról "Frissítés: 2021.10.06. Bejelentő visszjelzése: "Kérem az ügy újbóli bejelentését, ugyanis semmiféle munkavégzés...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő! Kérem az ügy újbóli bejelentését, ugyanis semmiféle munkavégzés nem történt. A szervízút Rézöntő és török utca közötti szakasza, a HÉV sínek oldalán végig gazos. Szinte már erdőnek...
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt6 Járókelő.

    A JAROKELO-BUDAPEST-00090592 bejelentést megoldottuk.

    Üdvözlettel

    Szabó Attila

    műszaki ügyintéző
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    FKF zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dinnyehegyi út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális zöld?hulladék lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére