Megoldatlan

átrakott virágláda miatti illegális parkolás

Anonim Járókelő

A Kiss János utca XII. kerületi önrkományzat melletti része sétálóutca lett, a megmaradó része pedig a Margaréta utca felől zsákutca, amikor a Törke utcával való összeköttetés megszűnt a képen látható virágládák lerakásával. A ládák egy részét valamikor a sétálóutca javításakor odébb tették, hogy a munkagépek be tudjanak menni. A javítás végeztével nem minden láda került vissza, így az autósok az ideális gázhoz hasonlóan elkezdték kitölteni a rendelkezésre álló (plusz) teret. Néha 2-3 autó is parkol már itt, nehezítve a Kiss János, Törpe utca és a sétálóutca rész közötti gyalogos forgalmat. (A mellékelt képen látható két autó konkrétan a járdán áll.) Ami érthetetlen, hiszen ha fizikai akadály épp nincs is, van kinn KRESZ táblá. A közterület felügyelet munkatársai pedig rendszeresen kijárnak erre a környékre.
Kérem a virágládák helyretételével megoldani a helyzetet!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kiss János altábornagy u. 51

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan a kerület a válaszra sem vette a fáradtságot, de jelenleg jó helyen van a virágláda. Kérdés meddig, mert mozgatható.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére