Megerősítésre vár

Kiszáradt fa

A Váci úton a Göncz Árpád szobor mögött található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a kivágását és pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 24

Hozzászólások

  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm jelzését. A fa eltávolításához szükséges adminisztratív és műszaki intézkedést a Közszolgáltató Zrt. megkezdte. A fa eltávolítására egy hónapon belül sor kerül. A fa pótl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090573 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tökèletes hely 1 sor fànak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vélhetően kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó növények, fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Gyöngyösi sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére