Megoldásra vár

KIszáradt fa

A Csata utca 4 előtt található a képen látható elszáradt fa.
Szeretném kérni a kivágását és pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csata u. 4

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.
    Az Ön által jelzett területen a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zr. a fa kivágását megrendelte, majd ennek pótlása 2022. tavaszán lesz.
    Kérem türe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tökèletes hely 1 sor fànak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vélhetően kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó növények, fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Gyöngyösi sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére