Megoldatlan

Megsüllyedt út

A fonódó villamos építése közben készült burkolat máris megsüllyedt a járdaszegéllyel együtt! Kérem, mielőbbi javítását!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzés(ek) alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk. Köszönjük szépen!...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A jelzett probléma a Fővárosi Vízművekhez tartozik, Önkormányzatunk ír nekik a javítás miatt.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
    www.masodikkerulet.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb két hónap alatt sikerült csak megállapítani, hogy nem a fonódóhoz kapcsolódik a probléma?! Gratulálok, ezért tart évekig bármit is megoldani ebben az országban!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A Strabag munkatársai is megvizsgálták a Kavics utcai süllyedést, és megállapították, hogy mivel az úthiba az építkezési határokon kívül esik, vagyis az nem a fonódó beruházás kere
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hónap és két nap kellett ehhez a semmilyen válaszhoz?! Ennyire azért ne kapkodjunk! :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9056)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült közműfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére