Megerősítésre vár

Csepel 1214 Tejut pajut park kosarlabda gyuru/lánc hiba

Kedves csapat,

Csepelen1214 a Tejutparkban a kosarlabdapalyan a gyurun a lan annyira ossze van akadva hogy mar hasznalhatatlan merr a land fennakad rajta. Kerejuk, hogy vizsgaljak met es csereljek ki.
Koszonettel:

Szabados Laszlo

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Tejút u. 2

Hozzászólások

  • Szabados Laszlo visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090526 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5187/1/2021/V0
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a Főkert Nonprofit Zrt. részére, tekintettel arra, hogy a park üzemeltetése az ő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Szabados Laszlo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Faverem rácsok állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Sérülések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére