Válaszra vár

Ember magasságú gaz

Anonim Járókelő

A Hungária körút és a Tábornok utca kereszteződésében ember magasságúra nőtt a gaz, közte parlagfű is van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés továbbítva a Hungária Center irodaház részére, a info@psg-irodahazak.hu e-mail címre.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090525 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, viszont a Hungária Krt 17-19 nem önkormányzati tulajdon.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Csoport

    Zuglói Városg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elcsatolt magánparkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Lezárt Városliget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Zichy Mihály út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére