Megoldott

Gesztenyés kert Csörsz utcai lámpa

A Gesztenyés kertben a Csörsz utcánál lévő lépcső/rámpa tetejénél az egyik lámpa mintha fejjel lefelé lenne fordulna és víz állna benne.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szél általi hiba kandeláberen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elfáradt lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére