Válaszra vár

Jelen formájában felesleges fatámasz

FRISSÍTÉS 2021. 10. 04.

VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal válasza:

A jelzett cím a VII. kerületi Önkormányzat tulajdonában van, kérjük a bejelentést feléjük legyenek kedvesek továbbítani!

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 10. 01.

Főkert válasza:
A jelzett terület nincs Társaságunk üzemeltetésében.

----------------------

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a támaszok szükség szerinti helyre állítására vagy ha már nem indokolja a fa kora, akkor annak eltávolítására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Vörösmarty u. 21

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.01. Főkert válasza: "A jelzett terület nincs Társaságunk üzemeltetésében." --- Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a támaszok szükség szerinti helyre állítására vagy ha már nem indokolja a fa kora, akkor annak eltávolítására. Az épített környezet szebbé és bizton...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Csapat!

    A jelzett cím a VII. kerületi Önkormányzat tulajdonában van, kérjük a bejelentést feléjük legyenek kedvesek továbbítani!

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros VI. kerület Terézváros
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a támaszok szükség szerinti helyre állítására vagy ha már nem indokolja a fa kora, akkor annak eltávolítására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.01. Főkert válasz...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090480 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült székecske

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Levél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Károly Kasza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére