Megoldott

Kiégett lámpa

Kiégett a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Stoczek József u. 2-4

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és munkát!
    Szívesen várjuk az önök által talált, nem világító lámpát oldalunkon. :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardócz Csaba!

    Megköszönve szíves jelzését, ezúton szeretném tájékoztatni, hogy a bejelentésben szereplő világító eszköz nem közterületen, hanem az egyetem magánterületén helyezkedik el.
    Ettől
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BME Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BME Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft.
    illetékességébe tartozik.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alig van közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét a kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bornemissza utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs fény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére