Megoldott

Betört kirakatüveg

A XIII. kerületben a Hollán E. utcában hetek óta be van törve egy kirakat. Amellett, hogy csúnya, nagyon balesetveszélyes is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hollán Ernő u. 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Angyal Kati hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendbe hozták, beüvegezték!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Angyal Kati bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére