Megoldott

Járdára belógó fa

Frissítés: 2021.01.01. Főkert válasza:
"A jelzett terület nincs Társaságunk üzemeltetésben."
--------------------
Szép jó napot. A Budapest Közvágóhíd buszmegálló járdán alig lehet elférni a járdára belógó fa ágai miatt. Ez a Budapest Park előtti megálló járda szakaszán van. Túl alacsonyan vannak az ágak és egy kicsit magasabb ember már nem fér el alatta. És amikor csúcs időben nagyobb tömeg megy egyszerre a járda ezen szakaszán igen kényelmetlen a hajolgatva közlekedés. Nem ártana a fát megmetszeni alulról a le be lógó ágakat.
És ugyan itt a fű automata öntöző rendszerét se ártana az illetékeseknek beállítani. Ugyanis a járdát locsolja nem csak a füvet. Elég kellemetlen vizes ruhával cipővel járni miatta. Köszönjük az intézkedést ha sikerül elintézni. Szép napot jó egészséget.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd H

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szakács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen minden arra közlekedő nevében. A fát meg metszették. Tökéletes lett. Kényelmesen el lehet menni a járdán a fa alatt.
  • Szakács Zoltán visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szili Adrián, Rivasz Mária és Bardócz Csaba ! ​ Köszönjük az észrevételt és a továbbítást, intézkedni fogunk. Üdvözlettel, Budapest Park

    Be
    Mon, 4 Okt e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Illetékességből továbbítom az alábbi bejelentést szíves intézkedés céljából.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Rivasz Mária
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Szép jó napot. A Budapest Közvágóhíd buszmegálló járdán alig lehet elférni a járdára belógó fa ágai miatt. Ez a Budapest Park előtti megálló járda szakaszán van. Túl alacsonyan vannak az ágak és egy kicsit magasabb ember már nem fér el alatta. És amikor csúcs időben nagyobb tömeg megy egyszerre a járda ezen szak...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090407 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szakács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Járdára belógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére