Megoldott

Parlagfű

Anonim Járókelő

Az Árpádföldi úton a Monoki utca és az Ábra utca közötti területen az út széléből nőnek ki a parlagfűbokrok.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Árpádföldi út 68

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekaszálták
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentést továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató szervezetnek. A kaszálást megrendeltük.
    KKVI
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Zsélyi Aladár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére