Megoldott

Megrongált csúszda

Tisztelt Városgazda!

A képen látható csúszdát megrongálták. Egy kisebb felületen meg van ütve és ott könnyedén ki tudja szakítani a gyermekek ruháját vagy meg tudja vágni őket. Kérem ellenőrizzék és javítsák a csúszdát.

Köszönettel,
Gudenus László

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zrínyi u. 5

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították villámgyorsan! Köszönöm szépen!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott szellőztető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sok kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére