Megoldott

Graffitis váró (Blaha Lujza tér)

Tisztelt illetékes!
Kérem tisztítsák meg a 74-es troli Blaha Lujza téri megállójában lévő várót.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 49

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatáraink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám Galambos
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Firkás váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti díszeleg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Radics Levente
    Illetékes: JCDecaux
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére