Megoldott

Újonnan parkositott terület elvadulása, gondozatlansága

FRISSÍTÉS 2021.11.11.:

A SUNDell válaszából:
"A mellékelt képernyő fotón bekereteztük Társaságunk tulajdonában lévő területet sárgával.
A képen jól látható, hogy az Egressy úton található híd a Miskolci utcai kereszteződéshez közel, és az utak két oldalán található több, majdnem +/-10méteres sáv a Budapest XIV. kerület közterülete - azaz annak rendben tartása a Budapest XIV. kerület Önkormányzat feladata."

--------------

A Rákospatak partja az Egressy út Barti János utca között nemrég parkositásra került. Ez a terület, illetve annak nem megfelelő gondozása sajnos azóta több problémát is felvetett.
A most jelzett probléma az Újonnan parkositott résznek az Egressy útra kifutó szakaszának végén található, kozvetlenül a Rakospatak felett átivelő utszakasznál. Ez egy viszonylag kisebb méretű háromszög terület ami nagyon úgy néz ki hogy a terület májusu átadása óta nem került gondozásra, gyomlálásra. Mára 2 méter magas vadsarjak, gaz veri fel a fenyőkéreggel lefedett, kis cserjékkel beültetett területet.
A Zuglói Önkormányzat szerint a terület még nem került átadásra, azért a SUNDell Estate Nyrt felel (1066 Dessewffy utca 18-20).

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 180

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Munkatársaink a helyszín bejárásakor már egy rendezett területet
    találtak. A patak medrében a vízelvezetés biztosított.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --------
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 90376-os számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A Bartl János utca környéki parkok, ágyások nem állnak osztályunk
    kezelésében....
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rákospatak partja az Egressy út Barti János utca között nemrég parkositásra került. Ez a terület, illetve annak nem megfelelő gondozása sajnos azóta több problémát is felvetett. A most jelzett probléma az Újonnan parkositott résznek az Egressy útra kifutó szakaszának végén található, kozvetlenül a Rakospatak ...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!
    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A mellékelt képernyő fotón bekereteztük Társaságunk tulajdonában lévő
    területet sárgával.
    A képen jól látható, hogy az Egressy úton talá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a Sundellnek a sundell@sundell.hu email címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Patakmeder

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Köves út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális zöld?hulladék lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére