Megoldott

Felbomlott burkolat

A játszótér burkolata feljött.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 18

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. kerület, Tűzliliom parki játszótéren belül jelzett problémára a következő választ adhatom.

    A megjelölt téma kapcsán a 00090952 számon már megválaszoltuk ugyanezt a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    javították a hibát, köszönöm
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Járdára belógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére